Knorr-Bremse TruckServices: Tüm tür ve yaşlarda ticari araçlar için etkili çözümler

 


fotoAutomechanika fuarında Knorr-Bremse, birçok yeniliği içerecek şekilde genişletilen ürün ve hizmet portföyünü bayiler, servisler ve filo işletmecilerine sundu.

Yeni piyasaya sürülen TruckServices markasıyla Knorr-Bremse, tüm türlerde ve yaşlarda ticari araçların tüm çalışma ömürleri boyunca güvenilir ve ekonomik olarak çalışmalarına yardımcı olmak için cazip bir satış sonrası ürün ve hizmetlerinden oluşan paketini bir araya getiriyor.

 

 

Yeni: EconX® – Knorr-Bremse tarafından yenileştirilen ürünler için marka adı

Fuarın öncesinde Knorr-Bremse, yenileştirilen ürünler için yeni markası olan EconX’i piyasaya sürdü. Eski araçları onarmanın uygun maliyetli ve çevre dostu bir yolu olan yenileştirilmiş ürünler, TruckServices portföyünde önemli bir unsur olarak dikkat çekiyor. Markanın Frankfurt’taki lansmanı kapsamında Knorr-Bremse, SN7 disk freni ve elektronik kavrama aktüatörünün EconX versiyonlarını sundu.

Yeni: Kompresörler için servis kitleri

Kompresörler için yeni servis kitlerinde, onarımları gerçekleştirmek ve bayiler ile servisler için verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için gerekli olan tüm unsurlar bulunmaktadır. Knorr-Bremse aynı zamanda bağımsız satış sonrası hizmetleri için gereken versiyonlara odaklanarak sipariş ve envanter süreçlerini kolaylaştırmış ve hızlandırmış oldu.

resim-1

Yeni: Debriyaj Merkezi Longlife

”Yeni Debriyaj Merkezi Longlife” ürünü, verimlilik, işlevsellik ve performans için yeni standartlar sunmaktadır. Sağlam tasarımı ve iyileştirilen contaları sayesinde merkez, benzer ürünlerin sağladığı iki milyon döngü yerine dört milyon döngüye kadar çalışma kapasitesine sahip. Güvenilir servo çalışması, vites değiştirmeyi kolaylaştırıyor, sürücü konforunu artırıyor ve güç aktarma organları üzerindeki baskıyı azaltıyor.

resim

Yeni: Genişletilmiş filtre ve basınçlı hava silindiri programı

Knorr-Bremse, 20 yılı aşkın bir süredir hava kurutma ve filtreleme sektörünün lider firması konumunda. Alandaki deneyimi ve hava arıtma ile güç aktarım sistemlerindeki uzmanlığı sayesinde firma, tüm ürün ailelerini kapsayacak şekilde filtre portföyünü genişletiyor. 2017’den itibaren firma tüm kamyon ve otobüs kullanımları için hava, yağ ve iç alan filtreleri sağlayabilir duruma gelecek. Mevcut portföy de, sıkıştırılmış hava silindirleri alanında Technomatik ile gerçekleştirilen dağıtım ortaklığı sayesinde büyük ölçüde genişletildi.

Yeni: Uzmanlık isteyen işler için özel takımlar

Karmaşık ürünleri bakım, onarım ya da değişim yoluyla orijinal durumuna getirmek için özel takımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu takımların olmaması nedeniyle, önemli conta veya kaplamalar kolayca zarar görebilir ve iş için gerekli süre önemli oranda artar. Automechanika’da TruckServices, uzman GEDORE Automotive ortaklığında geliştirilen kavramalı kompresör ve treyler EBS sistemi yeni takım ailesini tanıttı. Etkinlik ziyaretçileri, TruckServices tarafından fren diski kalınlığının kolayca kontrol edilmesi için geliştirilen bu faydalı ölçerden oldukça etkilendi.

Yeni: TruckServices Uzman Ağı Ortaklık programı  

Lansmanı kapsamında Knorr-Bremse TruckServices aynı zamanda yeni TruckServices Uzman Ağı Ortaklık programını da duyurdu. Bu program kapsamında bayi ve servis iş ortakları aynı çatı altında toplanacak. Programın üyeleri, kamyon tedarik sektöründeki lider firmalardan biri olan Knorr-Bremse tarafından sağlanan uzmanlık ve profesyonel ağdan faydalanma fırsatı bulacak.

Yeni: Telematics beraberinde TruckServices ProFleet Connect 

Gelecekte, bireysel kamyonlar gitgide büyüyen lojistik sisteminin bir parçası olacaktır. Farklı seviyelerde bağlantılık, bireysel araçların verimliliğinde önemli oranda iyileşme sağlayabilir. TruckServices ProFleet Connect, araç ve filo yönetim sistemi arasında basit bir bağlantı kurmaktan çok daha fazlasını yapıyor: filo işletmecileri ve sürücüler için katma değer sağlamak adına toplanan verilerin kullanımını gerçekleştiren akıllı hizmetler de sunuyor. Kamyonlar, otobüsler ve römork uygulamaları için geliştirilen bu telematik çözüm modülerdir ve tüm araçlarla uyumludur. Ortağı Microlise ile birlikte TruckServices, cazip ulaşım yönetimi ürünleri ailesi ve ProFleet Connect hizmetlerini önce 2017 yılında Almanya, Avusturya ve İsviçre’de, ilerleyen yıllarda da tüm Avrupa’da piyasaya sürecek.

Alltrucks ve TruckServices arasındaki stratejik işbirliği

Önde gelen otomotiv ve kamyon tedarikçilerinden Bosch, Knorr-Bremse ve ZF tarafından oluşturulan çok markalı bir ağ olan Alltrucks, kamyonlar için profesyonel teşhis, servis, bakım ve onarım alanında standartları yeniliyor. Automechanika’da Alltrucks, düşük yükleme alanında uzman firma Goldhofer ile olan işbirliği anlaşması ve ADAC-TruckService iştiraki EuropeNet ortaklığını kapsayan ilaveleri tanıttı. Almanya, Avusturya, İsviçre ve İtalya’da 210’dan fazla çok markalı kamyon servis işletmesi 2014 yılından beri Alltrucks oluşumuna katılıyor. Bu nedenle Alltrucks ve TruckServices, filo işletmecilerinin bayiler ve servis ortaklarından hızlı, uzman ve yerel destek almasını sağlama anlamında önemli bir rol oynuyor.

Knorr-Bremse fren sistemleri kategorisinde bir kez daha “En İyi Marka” seçildi   

Automechanika fuarında fren sistemlerinde “En İyi Marka” ödülü ikinci kez sahiplerini buldu. Fren sistemi kategorisinde yarışan on dört marka arasından seçim yapan PROFI-Werkstatt dergisi okuyucuları bir kez daha Knorr-Bremse’yi bu ödüle layık gördü. Knorr-Bremse aynı zamanda Alltrucks ile “En İyi Servis Konseptleri Markası” ödülünün de sahibi oldu.

Resim altı: ‘TruckServices’ markasıyla Knorr-Bremse, tüm türlerde ve yaşlarda ticari araçlar için cazip bir satış sonrası ürün ve hizmetlerinden oluşan paketini bir araya getiriyor.| © Knorr-Bremse

Knorr-Bremse, 6 milyar € (2015) seviyesindeki yıllık satış rakamlarıyla, demiryolu ve ticari araçlar için fren sistemleri alanında dünyanın önde gelen firmalarından birisidir. 30 ülkede 25 bine yakın kişiye istihdam sağlayan firma, fren, giriş, kontrol ve enerji sistemleri, HVAC (havalandırma ve iklimlendirme) ve sürücü destek sistemlerinin yanı sıra güç aktarım sistemleri ve şanzıman kontrolü için teknoloji ve parça geliştiriyor, üretiyor ve servisini üstleniyor. Teknoloji lideri olarak 110 yılı aşkın bir süredir sunduğu ürünlerle firma, kara ve demir yollarının güvenliğine sürekli olarak katkıda bulunuyor. Her gün, dünyanın dört bir yanında bir milyardan fazla kişi, Knorr-Bremse tarafından üretilen sistemleri güvenle kullanıyor.

 

Attachment

Yorum Yap

*