ZF Services Türk Çalışanları İçin Aile Günü Düzenledi

 

_dsc0567

ZF Services Türk çalışanları, aileleri ile birlikte keyifli bir gün geçirdiler.
Çalışanlara, ZF’deki görev sürelerine göre kıdem ödülleri verildi.02.10.2016 tarihinde ZF Services Türk çalışanları, aileleri ile birlikte Gebze Doğa Çiftlik Evi’nde bir araya geldi. Etkinliğe katılmaktan mutluluk duyan ZF çalışanları ve aileleri, keyifli bir gün geçirdi.Çalışan memnuniyeti ve motivasyonun sürekliliğine yönelik çalışmalar, güç aktarma organları alanında pazar lideri olan ZF’nin kurumsal yapısı ve geleneğinde yer almaktadır. ZF’nin Türkiye’deki satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini sürdüren ZF Services Türk, çalışanları ve onların aileleri ile 02.10.2016 tarihinde Gebze Doğa Çiftlik Evi’nde bir “Aile Günü” düzenledi. Aile Günü kapsamında düzenlenen eğlenceli yarışmalar ve oyunlar ile hem çalışanlar hem de aileler keyifli bir Pazar günü geçirdiler.

Aile Günü’nde ZF Services Türk çalışanlarına görev süreleri esas alınarak kıdem ödülleri verildi. Ödüller, ZF Services Türk Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu tarafından çalışanlara takdim edildi. Ödül töreni sırasında bir konuşma yapan Selim Aydınlıoğlu, personele ve ailelerine etkinliğe katılımlarından ve yıl boyu gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür etti ve “Aile Günü” organizasyonunu geleneksel hale getirmek istediklerini ifade etti. Selim Aydınlıoğlu sözlerine “ZF Services Türk’te kıdem süreleri çok uzun. Kuruluş yılı olan 1988’den bu yana aramızda olan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımızla birlikte aranıza benim gibi yeni katılan aile üyeleri de var. ZF’de çok güzel bir aile ve takım ortamı yakalandığını görüyorum. Tecrübe ve işini severek yapmak; işte bu kavramlar ZF’nin Türkiye’deki başarısının önemli unsurları arasındadır. ZF’nin yakaladığı başarının gerçek sahipleri de yıllardır şirkete emek veren çalışanlar ve onları destekleye kıymetli aileleridir.” Şeklinde tamamladı.

 

01_zf_logoZF, aktif ve pasif güvenlik teknolojilerinin yanı sıra, aktarma organları ve şasi teknolojisinde de küresel liderdir. Şirket, 15 Mayıs 2015 tarihinde TRW Automotive’i satın almış ve sonrasında Aktif ve Pasif Güvenlik Teknolojisi Bölümü olarak kurumsal yapısına entegre etmiştir. Dünya genelinde 40’a yakın ülkede yaklaşık 230 lokasyonda 135.000 kişilik küresel işgücü ağı ile temsil edilen şirket, 2015 yılında 29,2 milyar Avro tutarında satış gerçekleştirmiştir. ZF, gelecekte de yenilikçi ürünlerin tasarım ve mühendisliğinde başarılı olmaya devam etmek için her yıl satışlarının yaklaşık yüzde beşini (2015: 1,4 milyar Avro) Araştırma ve Geliştirmeye ayırıyor. ZF, dünya genelinde en büyük otomotiv tedarikçilerinden biridir.
Entegre çözümleri ve kapsamlı ürün portföyü ile ZF satış sonrası organizasyonları, kullanım ömrü boyunca araçların performanslı ve verimli kalmasını garanti altına alıyor. Ürün markaları, dijital yenilikler, isteğe uyarlanmış ürünler ve hizmetler ve dünya çapındaki servis ağı sayesinde ZF, aranan bir ortak ve küresel satış sonrası pazarında iki numara haline gelmiştir.

Attachment

Yorum Yap

*