NTN-SNR Yeni Ürün Gruplarını Automechanika Frankfurt Fuarında Tanıttı

 

img_0751Komple Aks ve Aksesuarlar  –  Ağır Vasıta Şanzuman Rulmanları

13 – 17 Eylül’e arasında düzenlenen Automechanika Frankfurt 2016 fuarında NTN-SNR iki yeni  ürün grubunun  lansmanını yaptı :Avrupa araçları için Komple Aks, Aks kafası ve Körükler’ in yanı sıra Ağır Vasıta Şanzıman Rulmanları.

NTN-SNR’ın OEM için uzun yıllar boyunca ürettiği ve edindiği Know-How ile birlikte pazarın hevesle beklediği bu iki yeni ürün gamının yanı sıra Teker Rulman’ında ki yenilikleri de tanıtma fırsatı buldu.  NTN-SNR ayrıca TechScaN’R ikinci versiyonun tanıtımını yapmıştır, bu uygulama sayesinde tamirhaneler ve tedarikçiler her türlü teknik bilgiye her tür koşul altında Akıllı Telefonları veya Tabletleri vasıtasıyla erişim fırsatları olacaktır.

 

Kullanıcılar tüm NTN-SNR ürün yelpazesine ulaşabilecek, daha iyi netlik için üç ana grup halinde yapılandırılmıştır : Şasi, Güç Aktarım ve Yürüyen aksam.

NTN-SNR Otomotiv Başkan Yardımcısı Eric MALAVASI, Piyasa ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla otomotiv yedek parça orijinal ürünleri için geniş ürün yelpazesi, yenilikçi ve güvenilir hizmet  sunan NTN-SNR, müşterilerine, bugün ve yarın olmak üzere uzun vadede gerçek bir ortak olacağının vurgusunu yapmıştır.

cvj-2Tüm OEM yelpazesini yenileme pazarının hizmetine sunmak. Birinci faz olarak, ’a ait Fransa’nın Le Mans şehrinde bulunan fabrikasındaOEM pazarı için üretilen Komple Aks, Aks kafası ve Körüklerini yenileme pazarının hizmetine sunacağız. NTN-SNR OEM pazarı için geliştirmiş olduğu 8 misketli Aksları da bu ilk aşamada hayata geçirecektir. Şuan hazır olan ürün çeşitliliği ile Avrupa araç pazarının %95’ini kapsamış olacaktır.

 

truck-pictureAğır Vasıta piyasası tarafından beklenen transmisyon rulmanları

NTN-SNR yüzün üzerinde şanzıman rulmanını Ağır Vasıta yenileme pazarı için ürün yelpazesine eklemiştir. Piyasada özellikle aranan bu ürün grubu, NTN-SNR tarafından Avrupa’nın en büyük ağır vasıta üreticileri olan Mercedes-Benz, Volvo Trucks ve Renault Trucks gibi firmalara büyük adetlerde OEM olarak tedarik etmektedir.

Ağır Vasıta Teker Rulmanları

NTN-SNR ağır vasıta tekerlek rulman ürün yelpazesini her geçen gün arttırarak 142 referansa ulaşmıştır.  Bu rulmanlardan bazıları Mercedes- Benz Actros’unda OEM olarak kullandığı yüksek katma değeri olan ürünler içermektedir (Parça Numarası HDSxxx)

 

banniere_automechanika_2016

Attachment

Yorum Yap

*