İleri teknolojili kaplamaya sahip MEYLE-PD fren diski

 

pb_pd-scheibe_760x507MEYLE tarafından uygulanan son teknolojiye sahip kaplama, Meyle fren diskinde ısı nedeniyle istenmeyen renk değiştirmesine karşı uzun süreli koruma sağlıyor.

Montaj öncesinde yağ alınmasını gerektirmeyen uygulamaya hazır tasarımı sayesinde hızlı montaj yapılıyor

Hamburg, Ekim 2016. “İleri gitmezseniz, geri gidersiniz’ sloganına sadık kalarak MEYLE, mükemmel ürünü son teknolojiye sahip kaplamalı MEYLE-PD fren diskinde (dördüncü nesil) daha da fazla yenilikler gerçekleştirdi. Son teknoloji kaplama tekniği, gelişmiş aşınma koruması sağlarken fren disklerinin ısıya karşı üstün dayanıklı olmasını sağlıyor. Mükemmel bir set oluşturmak üzere üretilen MEYLE-PD fren diski ve MEYLE-PD disk fren balatası, tüm sürüş koşullarında maksimum fren güvenliği sağlıyor.

MEYLE kaplama teknolojisi, profesyonel servislere birçok avantaj sunuyor. Diskin güvenilir aşınma direnci, daha uzun ürün ömrü ve müşterilerin üründen memnun kalmalarının da garantisi… Aynı zamanda, iki temel montaj sürecini ortadan kaldırdığı için zamandan büyük tasarruf sağlıyor: ilgili yerleştirme vidası uygulamaların %85’ine dahildir ve montaja hazır geldiğinden diski yağdan arındırmaya gerek yoktur.

MEYLE fren diski serisi, 1500’ün üzerinde referansa sahip ve Avrupa yollarında seyreden tüm araçların yaklaşık %95’ine uygun bir programdır. MEYLE, tüm mevcut fren diski modellerini en son MEYLE-PD fren diski tasarımına göre geliştirmektedir.

Attachment

Yorum Yap

*