ALMANYA’DA TASARLANDI: MEYLE HD SU POMPALARIMIZ

 

Meyle’den haberler….

2Şu an itibariyle, ürün yelpazemiz 30 milyondan fazla araç uygulamasının ihtiyacını karşılayan MEYLE HD ürün hattı besleme su pompalarını da kapsıyor. MEYLE-HD su pompalarını bu kadar özel yapan şey, SIC / SIC mekanik yalıtım ve Avrupa’da üretilen OE-kalite rulmanlardır! Bu yüzden MEYLE HD su pompaları, 4-yıl/100,000 mil performans garantisi ile birlikte sunulmaktadır.
Not: Tam kapsamlı su pompası ürün ailemizle tanıştınız mı? Şu anda binek otomobiller ve kamyonlar için 500 farklı çeşit MEYLE-ORİJİNAL su pompası sunuyoruz.

3

 

Su pompası ile birlikte gelen trigger kayışı kitlerimiz, müşterilerinizin güvenebileceği gerçek tam-servis çözümleri sunar. Su pompası kitleri hızlı ve kolay onarım sağlar. Başka bir yararı ise kite dahil tüm su pompaları ilgili garanti süresine ek olarak 100.000 mil performans garantisi ile birlikte sunulur.

 

 

4

 

MEYLE marka kimliğine genç bir yüz verildi. İster İnternette isterse mobil cihazınızda olsun, sonuç gerçekten göz alıcı! Birçok ürün ve onarım bilgisini içeren indirme Merkezine bir göz atın. Burada binek otomobil, kamyonet ve kamyon ürün gruplarında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. İlginizi çekti mi?

 

 

5

 

 

YouTube’da Nürburgring Truck Grand Prix’de “MEYLE Mekanik” ile tanışın! Tankpool24 pilotları Norbert Kiss ve André Kursim ve ekip şefi Markus Bauer ile konuştuk ve MEYLE ile teknik ortaklık hakkındaki deneyimlerinin nasıl olduğu ve yarış araçlarında anahtar rolü olan MEYLE ürünlerinin neler olduğundan bahsettik.

 

 

 

 

Attachment

Yorum Yap

*