Bağımsız Yenileme Pazarı’nın Dikkatine

Bağımsız Yenileme Pazarı’nın Dikkatine;

TRW son yıllarda sahte ürünlerle kararlı bir şekilde mücadele etmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında daimi olarak yürütülmekte olan araştırmalarda sahte ürün ticareti yaptığı tespit edilen tüm iş yerlerine polis eşliğinde baskınlar düzenlenmekte ve hukuki süreç sonuna kadar takip edilmektedir.

Bu baskınlarda sadece 2016 yılı içerisinde 844 takım sahte TRW fren balatası, 900 adet boş ürün kutusu ve 150 adet etiket ele geçirilmiş ve sahte TRW ürünlerini alan, satan veya aracılık yapanlar hakkında hukuki işlem başlatılmıştır. Sektördeki herkesin bu konuda hassas davranmasını ve sahte ürün ticareti yapan kişi ve firmaları tarafımıza bildirmelerini önemle rica ederiz.

Sahte ürün ile mücadele konusuna tüm firmaların hassasiyetle yaklaşması sektörün geleceği açısından önem arz etmektedir.

Yenileme Pazarı’na olan güvenin, kalitesiz ürün ve hizmetler dolayısıyla azalması tüm sektörün zararınadır. Avrupa standartları doğrultusunda kaliteli ve iyi hizmet sunarak sektörü çok daha iyi bir yere taşıma fırsatımız olduğunu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

trw-automotive-espana

Attachment

Yorum Yap

*