VALEO SERVİS TÜRKİYE, GRUPOTO ULUSLARARASI TİCARET GRUBU TARAFINDAN “2016-YILIN EN İYİ TEDARİKÇİSİ” SEÇİLDİ

 

1Grup Oto bu yıl Portekiz’de 19. Düzenlenen Uluslararası Tedarikçileri toplantısında Valeo Servis’i ödüllendirdi.

8,5 milyarlık satışa sahip Uluslararası Ticaret Grubu’nun Başkan ve CEO’su Hans Eisner, bu değerli ödülü Valeo Servis Başkanı Eric Schuler ve yönetim ekibine takdim etti. GAU tarafından verilen bu ödül, tedarikçisi ile uzun vadeli bir ortaklık kapsamında, hem binek hemde ağır vasıta araçlar için kusursuz ürün ve hizmet sunma kapasitesi açısından bir sembol olarak kabul edilmektedir.

 50’den fazla tedarikçi “Lojistik”,”Pazarlama”,”Kalite”,”Satış” ve  en çok dikkat çeken “Yılın en iyi tedarikçisi” olmak üzere 5 farklı kategoride yarışırken; Valeo Servis, Grup Oto’nun 35 üyesi tarafından dünya çapında elde edilen büyümelerine desteklerinden dolayı özellikle kutlandı.

Satış sonrası ürün ve hizmetler uzmanı Valeo Servis,2017 yılı yeni stratejisi “We Care For You” “Değerimiz Sizsiniz” ile güçlendirilen , kusursuz bir katma değerli ortaklık sağlayarak gelecek dönemin kurallarını belirleyecek ve Grup Oto’yu Çin ve Meksika ile büyüyen ailesiyle birlikte desteklemeye devam edecektir.

valeo-serviceDünyadaki tüm araç üreticilerinin partneri olan Valeo, bir otomotiv tedarikçisidir. Bir teknoloji firması olarak, CO₂ emisyonlarının azaltılmasına ve sezgisel sürüşün geliştirilmesine katkıda bulunan yenilikçi ürünler ve sistemler sunmaktadır. Grup, geçtiğimiz yıl 14.5 milyar Avro ciro elde etmiş ve orijinal ekipman ön satışlarından gelen gelirinin yüzde 10’undan fazlasını Ar-Ge’ye yatırmış durumdadır. 148 üretim tesisi, 19 araştırma merkezi, 35 geliştirme merkezi ve 15 dağıtım platformu bulunan Valeo, dünyanın dört bir yanındaki 32 ülkede 88.800 çalışana sahiptir. Euronet Paris’e kote olan Valeo, aynı zamanda CAC 40 endeksine de kayıtlıdır

Attachment

Yorum Yap

*