Schaeffler, İstanbul Roadshow ile 1200 noktayı ziyaret etti

 

1480927387_schaeffler_roadshow_ekibiEntegre otomotiv endüstrisinin küresel çapta lider tedarikçilerinden Schaeffler, yeni nesil teknoloji ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerini iş ortaklarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Tanıtım turu ile 45 günde İstanbul’da 1200 ziyaret gerçekleştirdi.

Schaeffler, düzenlediği roadshow ile yeni nesil teknoloji ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerini tanıtmayı sürdürüyor. İstanbul’daki roadshow kapsamında 1200 noktaya ziyaret gerçekleştiren Schaeffler Türkiye Automotive Aftermarket ekibi, büyük ilgiyle karşılandı.

45 gün süren etkinlik boyunca İstanbul’daki oto sanayi sitelerinde ziyaretler gerçekleştiren ekip, işletme sahipleri ve ustalara hem Schaeffler’in Luk, INA, FAG ve Ruville markalarına ait en son ürünleri tanıttı hem de yeni nesil online tamirhane hizmeti REPXPERT ve  Schaeffler Eğitim Merkezi hakkında bilgi verdi.

“Bire-bir görüşmeler başarımızda önemli bir faktör”

Schaeffler Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Şenay Bayram, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de iş ortaklarıyla bire-bir görüşüp, onların ihtiyaç ve beklentilerini öğrenmenin başarılarında önemli bir faktör olduğunu dile getirdi. Bu kapsamda gerçekleştirdikleri İstanbul Roadshow’unda da oto sanayi sitelerindeki iş ortaklarından hem geri bildirimleri aldıklarını hem de onlarla en son bilgileri paylaşarak, işlerinde bir adım daha önde olmalarına destek olduklarını söyledi. 45 gün süren roadshow sürecinde gördükleri ilgiden duydukları mutluluğu da ifade eden Şenay Bayram, bunun kendilerini daha fazla noktaya ulaşmak konusunda motive ettiğini sözlerine ekledi.

1480927420_logo_2_Schaeffler hakkında;

Schaeffler Grubu, sunmuş olduğu yüksek kalite, üstün teknoloji ve güçlü yenilikçi yaklaşımı ile otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumundadır. Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulman ve lineer sistem çözümlerinin yanı sıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli komponent ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlamaktadır. 2015 yılında yaklaşık 13,2 milyar Euro’luk satış gerçekleştiren Schaeffler, dünya çapında 85.000’den fazla çalışanı ile Avrupa’nın en büyük aile şirketlerinden biridir. 50’den fazla ülkede bulunan yaklaşık 170 konumu ile üretim tesisleri, Ar & Ge merkezleri ve satış şirketlerinden oluşan dünya çapında bir ağa sahiptir.

Schaeffler, Türkiye’deki faaliyetlerine 1986 yılında kurulan INA Rulmanları Tic. Ltd. Şti. ve aynı yıl kurulan FAG Rulmanları Türkiye irtibat ofisi ile başlamıştır. 2001 yılında FAG’ın Schaeffler bünyesine katılımıyla iki firma faaliyetlerini ortak olarak sürdürmeye başlamış ve şirket ünvanı 2007 yılında Schaeffler Rulmanları Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirilmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan firma, Schaeffler çatısı altındaki LuK, INA, FAG ve Ruville markaları ile Türkiye genelinde otomotiv ve endüstri sektörleri için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Schaeffler’in Türkiye’deki öncelikli hedefleri arasında uzman çalışan kadrosu ile doğru teknolojileri sunarak mümkün olan en üst düzeydeki müşteri memnuniyetini sağlamak yer almaktadır.

Schaeffler hakkındaki son haberleri Twitter @schaefflergroup’dan takip edebilirsiniz.

Attachment

Yorum Yap

*