BSG SOSYAL SORUMLUK PROJESİ KAPSAMINDA ESKİŞEHIR’DEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.

 

cansu-ozen-dergi-icinEskişehir’ de bulunan 3 günlük süreçte Eskişehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Eskişehir Yunus Emre Meslek Lisesi ve Eskişehir Atatürk Mesleki ve Anadolu Lisesi öğrencilerine Serhat Aslan tarafından otomotiv sektörü ve elektrikli otomobil teknolojileri ile ilgili bilgi verildi.

Eskişehir ilinde bulunan otomotiv bölümleri içeren Teknik Liselerin öğrencilerine yapılan planlamalar sonrasında BSG Satınalma Yöneticisi Serhat Aslan tarafından “SEKTÖREL BAKIŞ” adlı eğitim verildi. Eğitimin içeriğinde günümüze ait otomobil teknolojileri ve elektrikli araçlar konularına yer verildi.

Öğrenciler ile yapılan söyleşi esnasında günümüz araç satışları ve Yedek Parça Pazarı hakkında genel değerlendirmeler yapıldı. 

Eğitimin sonunda yer verilen soru cevap kısmından sonra teknik atölyeler ziyaret edilmiş olup alınan toplu fotoğraflar sonrasında tekrar görüşmek üzere okuldan ayrılış gerçekleştirildi.

 Okul ziyaretleri sonrasında BSG Satınalma Yöneticisi Serhat Aslan, “BSG markası olarak Sosyal Sorumluluk Projesinde bulunmaktan dolayı memnuniyetimizi ifade eder, Ülkemiz adına yararlı olacak Sosyal Sorumluluk Projelerine yatırım yapmaya devam edeceğimizi bildiririz.” dedi.

 Konu ile ilgili BSG Pazarlama Yöneticisi Cansu Özen,“BSG ailesi olarak; üzerimize düşen bir sosyal sorumluluğu daha yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi. 

 Özen, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

dsc_0212

dsc_0092

Attachment

Yorum Yap

*