PEUGEOT ÖZTEK 2016 YILINDA DA BÜYÜMESİNİ DEVAM ETTİRDİ.

 

img_2287Özçete Şirketler Grubunun bünyesine destek olan yeni yıldızı PEUGEOT ÖZTEK 2016 yılında da büyümesini devam ettirdi.

“1978-2016 yılları birçok yeniliği, önemli atılımları ve değişimleri gerçekleştirdiğimiz bir dönem oldu.”

Özçete Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Taşkın Özçete, Öztek’in son iki yılını değerlendirirken, yenilikçi ürünleri, yapılan atılımları, sektörde Peugeot’nun öncü bayilerinden olduğunu, Peugeot markasının kalite beklentilerinin bilincinde ve sorumluluğunda ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduğunu anlattı.

“Peugeot Öztek, satış, servis, 2. el araç alım-satım ve sigorta faaliyetleri olmak üzere tüm projelerimizdeki amacımız, müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.”

Taşkın Özçete Gelecek Hedefleri ve Projeler hakkında da bilgiler verdi.

peugeot“Adana da yeni plaza yatırımımız başta olmak üzere otomobil alanında geliştirdiğimiz önemli yedek parça ürünlerle büyümemiz hızla devam edecek. Bu yedek parça ürünlerinide kullanıcı ile buluşturacağız. Araç markalarına uygun ürün üretebilme kabiliyetimizin yanı sıra özellikle üretim kapasitemizin artışıyla dünya pazarlarında büyümeyi ve genişlemeyi hedefliyoruz. Otomobil alanında 2008 yılında girdiğimiz, ön düzen, motor, aktarma organları, fren sistemi ve driveline parçaları ile sektör liderliği yolunda hızla ilerliyoruz. Önümüzdeki dönemde bu alandaki birleşmeler ve ortaklıklarla büyüyeceğimizi söyleyebiliriz. Özçete Şirketler Grubu olarak “Sadece teknolojiye değil insan değerlerine de yatırım yapıyoruz” anlayışıyla; çalışanlarımıza rahat, huzurlu ve uygun çalışma koşulları sunuyoruz”. dedi.

Özçete Şirketler Grubunun içerisinde yer alan Frovv Otomotiv A.Ş. Türkiye ile birlikte dünya genelinde 45 ülkede ihracat faaliyetlerini devam ettirmekte olup Özçete  şirketler grubunun global yüzü olma özelliğini devam ettirmektedir. Yine şirketler grubunun bünyesinde olan Özçete Otomotiv A.Ş. dünyanın ve ülkemizin önde gelen yüzden fazla markası ile olan bayilik anlaşmaları çerçevesinde birçok otomobil markası için yedek parça sağlayıcılığı ve dağıtımı yapmaktadır.

img_2323Yeni Peugeot 3008 SUV sınıfında yer alan 3008 1.2 PureTech, 1.6 BlueHDi düz ve tam otomatik motor seçenekleriyle geliyor Dengeli boyutları ve ilham veren tasarımıyla müşteri kitlemizi genişletmeyi ve yılsonu satışlarımızı arttırmayı hedefliyoruz. Yeni SUV 3008, ilham veren güçlü tasarımı, maximum sürüş keyfi, gerçek zarafetiyle, güçlü kimliğiyle, mükemmellik dokunuşu, full dijital gösterge paneli, ideal uyum, maximum güvenlik ile yeni keşifler için tasarlandı.

 

 

img_2384

Attachment

Yorum Yap

*