Schaeffler Automotive Aftermarket’ten Müşterilerine Özel Gezi

Ekol Otomotiv müşterileri, Almanya’da Schaeffler fabrikasını gezerek, üretimi yerinde gözlemledi.

 Schaeffler’in Automotive Aftermarket iş birimi, Almanya’nın Bühl şehrinde bulunan Schaeffler fabrikasına özel bir gezi düzenledi. Ekol Otomotiv müşterilerinden 20 kişinin katıldığı gezi kapsamında LuK yeniliklerinin üretimi incelendikten sonra Stuttgart, Strasbourg, Baden Baden ve Sinsheim şehirlerinde de çeşitli etkinliklere yer verildi.

 Schaeffler, 6-8 Temmuz tarihleri arasında Almanya’da aralarında LuK fabrikasının da yer aldığı Bühl şehri başta olmak üzere Stuttgart, Strasbourg, Baden Baden ve Sinsheim şehirlerine özel bir bayii gezisi düzenledi. Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye dağıtıcı ortağı Ekol Otomotiv müşterileri Schaeffler’in en iyi kalite ve yüksek teknolojisinin beklentileri nasıl fazlasıyla karşılamayı başarabildiğini yakından görme şansına da sahip oldular.

Schaeffler’in Bühl’de bulunan ve gezi kapsamında ziyaret edilen LuK fabrikasında LuK markalı debriyajların üretim aşamasının anlatıldığı ziyarette katılımcıların çok daha yüksek hacimlerde de olsa her zaman en üst kalitede üretim yapan, modern test üniteleriyle donatılan, hem ISO hem de otomotiv endüstrisinin özel standartları çerçevesinde sertifikalandırılan fabrikayı görmeleri sağlanmış oldu. Katılımcılar gezi sırasında tesislerde çalışan üretim uzmanlarıyla bir araya gelme fırsatını da yakalamış oldular.

Attachment

Yorum Yap

*