Yılların Deneyimi DYNOMOSS Ekim Ayında İstanbul’da Açılıyor

1978 yılından itibaren otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız, oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğunu fark ederek, ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan ilk kuruluştur.

DYNOMOSS markası ile yapılanmasını 2008 yılında ilk olarak Ankara da gerçekleştiren firmamız, her yıl farklı bölgelerde açmış olduğu şubeleriyle hizmet verdiği istasyon sayısını artırarak, markasını 2017 yılında 7 önemli kente

taşımakla beraber, ülke genelinde yaygınlaşmakta olan bayi ağıyla, alanında en güvenilir ve lider marka olmanın bilincinde olarak emin adımlarla büyümektedir.

Genel Koordinatör A. Rifat TAYLAN ” DYNOMOSS ailesi olarak İzmir, Bursa, Ankara, Konya, Antalya, Denizli‘den sonra EKİM ayı içinde İSTANBUL iSTOÇ şubemizde hizmet vermeye başlayacak olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.”

” Sektörün öncü ve kurumsal kuruluşu olarak en büyük gücümüz konusunda uzman ve eğitimli kadromuz,  en büyük reklamımız ise hizmet verdiğimiz ve misafirimiz olarak ağırladığımız müşterilerimizdir ” dedi.

Attachment

Yorum Yap

*