OSS’nin Seçimli Genel Kurulu’na Üyelerden Yoğun İlgi

 

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği’nin Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı 21 Aralık 2017 Perşembe günü Ataşehir Grand Sheraton İstanbul Oteli’nde gerçekleştirildi. OSS üyelerinin oyları ile yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri’nin belirlendiği toplantı,demokratik bir ortamda, birlik ve beraberlik mesajları ile geçen örnek bir genel kurul oldu.

Saat 11.00’de başlayan oylamaya OSS üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Derneğin 22 yıllık tarihinde ilk kez iki liste ile seçime gidilirken, oy hakkı bulunan 105 firmadan, 100’ünün katıldığı oylama yaklaşık iki saat sürdü. Oyların sayılması ve seçimin tamamlanmasının ardından birbirlerini tebrik eden taraflar sektöre birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

Toplantı boyunca her iki tarafında bütünleştirici olması derneğin ve sektörün geleceği için çalışmalarına devam edeceklerini açıklamaları günün anlam ve önemine işaret eden anlardı.

Görev dağılımını ilk kurul toplantısında belirleyecek olan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu şu üyelerden oluştu:

 

 

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Abdullah YAVUZ – Schaeffler, Adem TÜLÜMEN – Ada Group, Rıza ŞAHİN – Hıdırusta Otomotiv, Serdar ASLAN – Ferdinand Bilstein TR, Ziya ÖZALP – Martaş Otomotiv, Anıl YÜCETÜRK – MaysanMando, Burak ŞENER – Şener Oto, Halit BAŞBUĞ – Başbuğ Otomotiv, Mutlu PEKSAYGILI – Canlı Otomotiv, N. Hakan ATAOĞUZ – Ekol Otomotiv

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Aziz KAHYA – Genel Oto (Denetleme Kurulu Başkanı),Hüseyin MURATOĞLU – MA-PA, Kadri ÖZTÜRK – Orjin Otomotiv, Erdoğan KESMEN – ASG Otomotiv, Faruk BİLGİNOĞLU – Rotaş, Mehmet KORKMAZ – Mega-Tek Otomotiv

Attachment

Yorum Yap

*