İnci Akü Start-Stop Aküleri Dikkatleri Üzerine Çekiyor

 

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca aracın enerjisini aldığı İnci Akü, uzmanlığı ile dünyada büyümeye devam ediyor. Sektörünün Turquality programına dahil tek akü markası olan İnci Akü, aynı zamanda geliştirdiği inovatif ürün ve hizmetleriyle çalışmalarına bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.

Start-Stop sistemli yeni nesil araçlara yönelik uzun ömürlü ve yenilikçi ürünler sunan İnci Akü’nün Start-Stop AGM ve Start-Stop EFB serisi ürünler dikkatleri üzerine çekiyor.

İnci Akü Start-Stop EFB serisi aküler, çevre dostu Start-Stop teknolojisine sahip araçlar için özel olarak tasarlanmış. 2012 yılında geliştirilen İnci Akü Start-Stop EFB, standart akülere göre 2,5 kat daha uzun ömürlü ve yüzde 15 daha fazla marş basma gücüne sahip. Yeni nesil araçlarda kullanılan geliştirilmiş ısıtma, elektronik eğlence, sürücü destek yardım sistemleri, iç ve dış aydınlatmalar ve benzeri donanımlar sebebiyle ihtiyaç duyulan yüksek enerji gereksinimlerini optimum düzeyde karşılayan İnci Akü Start-Stop EFB, üst segment Start-Stop araçlar için en yeni teknolojilerle donatılmış.

İnci Akü Start-Stop AGM (Absorbent Glass Mat) serisi aküler performansı ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Yüksek şarj kabulü ile rejeneratif frenlemeye sahip üst segment Start-Stop araçlar için geliştirilmiş olan İnci Akü Start-Stop AGM serisi aküler, standart akülere göre 3,5 kat daha uzun ömürlü ve yüzde 30 daha fazla marş basma kapasitesine sahip.

Attachment

Yorum Yap

*