Martaş Academy Başladı!

Martaş Otomotiv ‘Önce İnsan’ mottosu ile yola çıkarak oluşturduğu Martaş Academy kapsamında çalışanların gelişimi ve memnuniyeti için sürekli yatırımlar yapıyor, Türkiye’de Otomotiv Aftermarket sektöründe ilk olan birçok uygulamayı hayata geçiriyor.

Martaş Academy ile tüm çalışanlarının daha kuvvetli bağlar kurmasını ve sürekli eğitimlerle kendilerini geliştirmesini amaçlayan Martaş Otomotiv, bu uygulama ile sektörde bir ilk olmanın gururunu yaşıyor.

‘Martaşlı Olmak’ terimini benimseyerek tüm çalışanlarının şirket değerleriyle yaşayan, müşteriyi odağına alan, liderlik vizyonu ile ilerleyen, sosyal sorumluluk bilinciyle duyarlı çalışmalar yapan, takım bilinci yüksek ve mesleki donanımı güçlü bireyler olmasını hedefleyen Martaş otomotiv, bu kapsamda ciddi yatırımlar yapmaktadır.

Martaş Otomotiv’in en kıymetli sermayesi, güçlü insan kaynağı, yani çalışanlarıdır.  Martaş Academy’nin performansının, enerjisinin, vizyonunun ve farkının tek ilhamı da Martaş Otomotiv çalışanlarıdır.

Martaş Hakkında: ‘Bir parçanız da biz olalım’ sloganıyla yola çıkan Martaş Otomotiv; binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1980 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Martaş, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça dağıtım merkezi konumuna ulaşmıştır.

Attachment

Yorum Yap

*