NTN-SNR 100. Yıldönümünü Kutluyor

NTN-SNR Roulements, 2018’de Fransa’nın yüz yaşındaki şirketlerinin oluşturduğu özel kulübe katılıyor. Bu yıldönümü her iki şirket için de geçerli: Hem NTN Corporation, hem de merkezi 1918’den beri Annecy’de bulunan NTN-SNR Roulements. Her büyük şirketin hikayesinin arkasında, enerjileri, uzmanlıkları ve tutkuları ile firmaya hayat veren ve onu kalıcı hale getiren kadınlar ve erkekler vardır. Yüzüncü yıl etkinlikleri, bu öncü şirketin geçmişteki ve bugünkü çalışanlarını kutlamak, inşa edilen değerleri yeniden hatırlatmak ve 100 yılda hayata geçirilen yenilikleri bir kez daha gözden geçirmek için bir fırsat niteliğinde. Bu yüzüncü yıl aynı zamanda bir sembol, çünkü gelecekteki zorluklara  hazır bir şirketin sağlam temelini oluşturuyor. Yatırımlar, yenilikler, topluma ve çevreye bağlılık, şirketin Annecy’den başlayarak  Avrupa, Afrika, Brezilya ve Orta Doğu’ya doğru  parlamasını sağlayacaktır.

Geleceği inşa edecek 100 yıllık tarih

NTN-SNR, topluma ve çevreye olan bağlılığını kurumsal stratejisinin tam merkezinde tutmaktadır. Firma, örnek niteliğinde bir sanayi kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Bu yüzüncü yıl kutlamaları, NTN-SNR’ın, insanlara, inovasyona, sürdürülebilir kalkınmaya ve performansa dayanan geleceğe yönelik projesini sunması için bir fırsat niteliğindedir.

Stratejik bir sanayi hamlesi, çok verimli üretim tesisleri NTN-SNR, sektöründe önemli itibara sahip köklü ve büyük bir firma olmaya devam etmek için, dijital dönüşüm alanına hızlı bir giriş yapmayı planlamaktadır.

İnovasyonu güçlendirmek ve öngörüyü devam ettirmek

İnovasyon, şirketin gelişim stratejisinin merkezinde yer alır. NTN-SNR ekipleri yarının çözümlerini tasarlar ve inşa eder. Hareketlilik ve ekoloji konusundaki sınırlamalara dikkat ederken, aynı zamanda eğilimleri belirler, anlar ve tahmin ederler. NTN-SNR, sektördeki liderler arasında sahip olduğu yeri korumasını sağlayan yeni projeleri desteklemek amacıyla, yıllık cirosunun % 4’ünü Ar-Ge çalışmalarına yatırmaktadır.

Firmanın çalışanlarına yönelik projeleri

Bir şirketin hedefi herhangi bir endüstriyel projeye indirgenemez. NTN-SNR, toplumu, inovasyonu ve sürdürülebilir gelişmeyi destekler. Amacı, çalışanların her gün potansiyellerini geliştirdikleri ve hedeflerine ulaştıkları keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktır.

NTN-SNR, ISO 14001 sertifikalı tüm üretim tesisleri ve enerji performansları konusunda ISO 50001’e göre sertifikalandırılmış Fransa’daki tüm üretim merkezleri ile, sorumlu ve sürdürülebilir üretime kararlı bir şekilde bağlıdır..

“Çünkü bizim için, yarın aslında bugündür” NTN-SNR

Attachment

Yorum Yap

*