Valeo Servis Türkiye “Valeo On Tour” ile Automechanıka İstanbul 2018’e Damgasını Vurdu

Avrupa’nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliği olan Automechanika İstanbul,  5-8 Nisan tarihleri arasında yüksek katılımcı sayısı ile dünyanın dört bir köşesinden gelen 45.000’den fazla ziyaretçi ile buluştu ve rekor sayılarla sonuçlandı.

Otomotiv profesyonellerini bir araya getiren bu muhteşem organizasyonda Valeo Servis Türkiye ekibi,“Valeo On Tour” konsepti ile ilk kez ana giriş açık alanda yerini aldı. Fuar süresince hem perakende hem de garaj müşterilerine ev sahipliği yaparken özel toplantılar ve eğitimler düzenlendi. Değerli iş ortaklarını karşılamak için Yönetim, Pazarlama, Satış ve Teknik Destek ekipleri hazır bulundu. Valeo’nun eksiksiz ve profesyonel ürün çözümleriyle yoğun ilgiye sahip olan “Valeo On Tour” tırında fuarın ilk günü VIP müşteri kokteyli gerçekleştirildi. Valeo Servis Türkiye, Ortadoğu ve Deniş Aşırı Bölgeler Ülke Direktörü Burak Akın Valeo Grup stratejilerinden bahsederken, Valeo Servis Türkiye Genel Müdürü Olcay Arıcan “Değerimiz Sizsiniz”, yeni “Valeo Servis Destek Hattı” ve “Tech Care” ekiplerini vurguladı. Ayrıca Valeo Servis’in müşterileri için mobil uygulaması olan “My Valeo Parts”, “İşinizi kolaylaştırmak için mobil uygulama” sloganıyla fuar süresince katılımcıların ilgi odağı oldu.

Tırda bulunan özel robot katılımcıların ilgisini çekerken, stratejiler ve ürün grupları hakkında bilgi verip keyifli anlar yaşattı.

Attachment

Yorum Yap

*