Sahte Ürün Kullanmayın, Hayatınızı Tehlikeye Atmayın!

Otomotiv yedek parça sektörünün en ciddi sorunlarından biri olan sahte ürün sorunu hem maddi hem de insan hayatına kast eden tehlikeli boyutlarıyla sorun oluşturmaya devam etmektedir.

Özellikle son yıllarda, sahte ürün imalatı oldukça geliştiği için dışarıdan bakıldığında direkt anlaşılamayan fakat kullanımında maalesef büyük kayıplara sebep olabilecek bu durum tüm araç kullanıcıları için tehlike arz ediyor.

 

Sahte ürün ile mücadele konusuna tüm firmaların hassasiyetle yaklaşması sektörün geleceği açısından önem arz etmektedir.

Martaş Otomotiv olarak sahte ürün ile mücadelemizi yıllardır sürdürüyoruz.  Bu kapsamda 38 yıllık tecrübemizi, iş ortaklarımız ile paylaşarak, orijinalliğinden emin olmadığımız hiçbir ürünü Martaş çatısı altında barındırmıyoruz.

Martaş Hakkında: ‘Bir parçanız da biz olalım’ sloganıyla yola çıkan Martaş Otomotiv; binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1980 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Martaş, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça dağıtım merkezi konumuna ulaşmıştır.

Attachment

Yorum Yap

*