DEPO’nun Yeni Adresi: Martaş!

 

Sektörün lider aydınlatma üretici markası Depo Aydınlatma, 2018 itibariyle Martaş Ailesi’ne katıldı. Uzun yıllardır üst üste Tayvan’ın en değerli global markaları arasında yer alan tek otomotiv markası Depo Aydınlatma, üstün kalitesi ile dikkatleri çekiyor.

DEPO Türkiye Distribütörü Martaş!

Martaş Otomotiv, 2018 Ocak ayı itibariyle DEPO Aydınlatma Grubu’nun Türkiye Distribütörü olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu iş ortaklığı ile birlikte DEPO markasının Türkiye’deki dağıtım organizasyonda neler değişecek?

Yeni Referanslar: DEPO markasının yeni model araç grupları için ürettiği tüm referanslar aynı süre içerisinde Martaş Otomotiv stoklarında da yer alacak.

Çeşitlilik: Tüm araç markaları, model çeşitliliğiyle stoklarımızda olacak. Böylelikle aradığınız tüm aydınlatma ürünlerini DEPO kalitesiyle sizlere sunuyor olacağız.

Bulunabilirlik: İstanbul, Ankara ve İzmir Dağıtım merkezlerimizde hem yatay hem de dikey stok bulundurarak, DEPO ürünlerini 365 gün 24 saat sizler için bulunduruyor olacağız.

Fiyat İstikrarı: Martaş Otomotiv, hizmet anlayışımız gereği, müşteri memnuniyetinin olmazsa olmazlarından olan fiyat istikrarını DEPO ürünleri için de sağlıyor olacağız. Satın alma gücümüz ve tedarik kapasitemizin tüm avantajlarını sizlere sunuyor olacağız.

E-Mark Nedir?

ECE test işareti şeklinde de bilinmek ile birlikte, onayı yapılmış bileşenler dahilinde motorlu taşıtların Avrupa Birliği kapsamında kara yollarında taşıması gereken koşulları sağladığını gösteren işaretleme ve belgelendirme türüdür. E Belgesi, motorlu araçlar ve römorkların sistemi, aksam yada ayrı teknik üniteleri ile alakalı AB, BM/AEK ve TR yasaları dahilinde kabul edilmiş ve hususunda yönetmeliklere uygun onay belgeli olduğunu gösterir.

Attachment

Yorum Yap

*