Febi Bayilerinden Yeni Fabrika ve Lojistik Merkezi Ziyaretine Büyük İlgi

 

Bilstein Group, 12-14 Temmuz tarihleri arasında Febi bayilerinden oluşan toplam 40 kişilik grubu Almanya merkezinde ağırladı.

Gezinin ilk günü “Bilsteingroup Lojistik Merkezi” ve 2017 yılının yaz aylarında üretim faaliyetlerine başlanan “Bilsteingroup Engineering” fabrikasını dolaşıp, bilstein group üretim kapasitesini bizzat yerinde görme imkanına sahip olan ekip, sonrasında genel merkez binamızda Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Serdar Aslan’ın katılımcılara yapmış olduğu şirket sunumu ile  Ennepetal’den ayrıldı.

Sonrasında Düsseldorf’a hareket eden ekip, gezinin ikinci günü şehir turu ve Klasik Araç Müzesi gezisini yaparak İstanbul’a geri döndüler.

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv İş Geliştirme Müdürü Özkan Şentürk “bu yıl ikinci kez düzenlediğimiz fabrika gezilerinin, hem sektörün en büyük bayilerini bir araya getirmesi bakımından hem de bilstein group’un üretici kimliğini bir kez daha göstermesi açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bütün misafirlerimizi genel merkezimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.” diyerek görüşlerini belirtmiştir.

Attachment

Yorum Yap

*