Ağır Vasıta Üreticilerinin Güvenilir İş Ortağı NTN-SNR

 

NTN-SNR, orijinal ekipman olarak şanzıman rulmanları ve diferansiyeller konusunda Avrupa’daki önde gelen ağır vasıta üreticilerinin önemli bir iş ortağıdır. Firma, Mercedes-Benz ve Volvo marka ağır vasıtalar için en büyük tedarikçi konumundadır. Aynı zamanda, NTN Group ile birlikte, Isuzu gibi birçok Japon kamyon ve kamyonet üreticisinin orijinal ekipman tedarikçisidir.

NTN-SNR, önemli aktörlerinden biri olduğu yenileme pazarının gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla güçlü bir ürün yelpazesi sunar. Yenileme pazarındaki yoğun talebe cevap veren geniş kapsamlı bir şanzıman rulmanı gamına sahip olan NTN-SNR, aynı zamanda teker rulmanları ürün grubunu da genişletti.

NTN-SNR’nin Ağır Vasıta Yenileme Pazarı Çözümleri

Genişletilmiş Ağır Vasıta Ürün Yelpazesi

Ağır vasıta piyasası özeldir ve üst düzey teknik uzmanlık gerektirir. Ağır vasıta üreticileri ve filo operatörleri en yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarını talep ederler.
Parçalar, uzun mesafelerde ve ağır yükler ile kullanıma dayanıklı olmalıdır. NTN-SNR’nin ürün yelpazesi, spesifik ve OEM kalitesinde ürünler içerir. Araçların zorlu gereksinimlerini mükemmel şekilde karşılar ve onların kullanım ömrüne uyar.
NTN-SNR’nin ağır vasıta yedek parça yelpazesi, iki ürün grubundan oluşur: teker rulmanları ve şanzıman rulmanları.
NTN-SNR’nin hedefi, Asya, Avrupa ve Amerika araçlarının (özellikle Bower markası) daha büyük kısmını kapsayabilmek amacıyla bu ağır vasıta ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektir.

Şanzıman Rulmanları

NTN-SNR, sadece NTN marka rulmanlardan oluşan 220’den fazla şanzıman rulmanı referansı sunmaktadır.

Bu ürünler Mercedes-Benz (Daimler), ZF ve Renault Trucks’ın gereksinimlerini karşılar.

NTN-SNR, Avrupa (Rusya dahil) ve Orta Doğu pazarlarında mevcut olan dört ana Asya markasını, yani Isuzu Motors, UD Trucks (eski Nissan Diesel), Mitsubishi Fuso Truck ve Hino Motors’u da kapsamaktadır.

Teker Rulmanı Ürün Grubunun Gelişimi

NTN-SNR, Renault Trucks, Mercedes-Benz (Daimler), Iveco ve Volvo marka ağır vasıtaların orijinal ekipman tedarikçisi konumundadır.
NTN-SNR, şimdi yenileme pazarında da ağır vasıtalar için 142 teker rulmanı referansı sunuyor. Bu seri tüm Avrupa markalarını kapsamaktadır. Bu ürünler arasında özel HDS rulmanlar da yer alır. Bunlar, Mercedes-Benz Actros gibi çeşitli premium ağır vasıta modellerinde OEM ürünü olarak uygundur.

 

Attachment

Yorum Yap

*