Teknorot 2. Motivasyon Buluşması

Binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Teknorot, 7-9 Aralık tarihleri arasında yurtiçi bayilerinin satış ekipleri ile bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Motivasyon Buluşması’nda Antalya’da bir araya geldi.

2017 yılından bu yana Türkiye pazarındaki lider konumunu güçlendirmek üzere dağıtım ağını yeniden yapılandırmak amacıyla Türkiye’nin en büyük yedek parça distribütörleri ile bayilik anlaşması yapan Teknorot, ürünlerinin çok daha fazla noktadan daha yüksek bulunabilirlik oranları ile son kullanıcılara ulaşmasını sağlamıştı.

Hem ülkemizde hem de dünyada önemli endüstri kollarından biri olan otomotiv sektörünü de etkileyen ekonomide yaşanan dalgalanmalara rağmen Teknorot ürünlerinin satışını büyük bir özveri ve başarı ile gerçekleştiren bayilerinin satış ekipleri ile Spice Hotel & Spa Belek’te 7-9 Aralık tarihlerinde “Motivasyon Buluşması’nda” bir araya geldi. 

Teknorot’un yurtiçi bayi satış kadrolarından oluşan toplam 92 kişinin katıldığı “Motivasyon Buluşması’nda” program şirketin mevcut yapısındaki değişiklikler ve 2019 yılı yeni projelerin lansmanı ile başladı. Toplantı sırasında yapılan dünyanın önde gelen müşteri memnuniyeti ölçme yöntemlerinden biri olan NPS (Net Promoter Score)  değerlendirmesinde Teknorot yöneticileri, gelişim ve sürekli iyileştirme olanakları ile ilgili önemli fikirler alma fırsatı buldu.

2019 yılı yatırımları ve bayi yapılanması ile ilgili Teknorot Ticaret Koordinatörü Minas M. Mezedur’un konuşması ve Yurtiçi Satış Pazarlama Müdürü Emrah İşbilir’in sunumlarının ardından düzenlenen Gala Yemeği ile programın ilk günü son buldu. “2. Motivasyon Buluşması” çerçevesinde gerçekleştirilen organizasyonun ikinci günü eğlenceli aktiviteler ile devam etti.

Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Teknorot, 2019 yılına çok daha iddialı ve dinamik girmeye hazırlanıyor.

Teknorot, daima önde…

Attachment

Yorum Yap

*