OSS’nin Yıl Sonu Buluşmasının Konuğu Prof. Dr. Özgür Demirtaş Oldu

 

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Sektörü’ne yön veren şirketler,19 Aralık 2018 Çarşamba günü “Sektörümüzün Bugünü ve Geleceği” temalı OSS yıl sonu buluşmasında bir araya geldi. 200’den fazla kişinin katılımıyla Ataşehir Sheraton Otel’de gerçekleşen organizasyon büyük ilgi gördü.

Organizasyonun açılış konuşmasını yapan OSS Derneği Genel Sekreteri Ziya Özalp, tüm katılımcılara etkinliğe göstermiş oldukları ilgi için teşekkür etti. OSS üyelerinin yanı sıra TAYSAD ve ÖSEDER derneklerinin temsilcilerinin yer aldığı organizasyona OSS’nin diğer paydaşları da katılım gösterdi.

Açılış konuşmaları sonrasında Ziya Özalp’in moderatörlüğünde ve OSS Derneği Başkanı Rıza Şahin’in katkıları ile gerçekleşen interaktif sunuma geçildi. Tüm misafirler,2018 yılı genel değerlendirmelerini ve 2019 yılı ekonomik ve sektörel öngörülerini,sunum esnasında cep telefonlarına eşzamanlı olarak gelen sorulara verdikleri yanıtlar vasıtasıyla paylaştılar. Sektörün güncel sorunlarının da değerlendirildiği interaktif sunum,katılımcıların birlik ve beraberlik mesajları ile son buldu.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Ekonomi Üzerine Değerlendirmeler

 İnteraktif sunumun ardından Prof. Dr. Özgür Demirtaş sahneye davet edildi. Tüm misafirler ile bir araya gelen Demirtaş, “Ekonomi-Gelecek ve Siz” başlıklı ilgi çekici bir söyleşi gerçekleştirdi. Katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Demirtaş’a OSS Derneği Başkanı Rıza Şahin, etkinlik destekçisi Motul firmasına ise Genel Sekreter Ziya Özalp tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. Tüm davetlilerin sohbet imkanı bulduğu akşam yemeği ile organizasyon devam etti.

Attachment

Yorum Yap

*