Blue Print, Avrupa Araçlarını da Kapsayan Ürün Gamını Artık Her Geçen Gün Daha da Genişletiyor.

 

Daha önceden de debriyaj parçaları satmakta olan, bilstein group çatısı altındaki Blue Print artık tüm araç modelleri için debriyaj parçaları sunarak, ürün gamını genişletiyor:

Blue Print,  ürün gamına Avrupa binek ve hafif ticari araçlar için debriyajlar ekleyerek müşterilerine “Her Model” debriyaj portföyünü tek bir kaynaktan sunmaya başlamıştır.

Yedek parçada uzman marka Blue Print, 30.000’den fazla Asya ve Avrupa binek ve hafif ticari araç için debriyaj diskinden debriyaj rulmanına ve volanlara 1.100 tamir kiti ve 2.100 farklı parça sunmaktadır. Ürün gamı içerisinde ayrıca SMARTFIT olarak guruplandırılan, çift kütleli volanlar ve kendinden ayarlı debriyajlar da sunulmaktadır.

Bütün Blue Print debriyajları orjinal ekipman ile birebir aynı olacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Bu bilstein group’un merkezi Durmersheim Almanya’da bulunan Debriyaj Geliştirme Merkezi tarafından garanti altına alınmıştır. Burada, debriyaj ürünleri mükemmel işlev, mükemmel sürüş konforu ve daha fazla dayanıklılık sağlamak için çeşitli önemli kalite testlerinden geçmektedir. Örneğin, hassas ölçüm araçlarının yardımıyla, tüm önemli boyutların kusursuz olarak uyum sağlaması için milimetrenin binde biri kadar doğru olup olmadığı test edilir.

Blue Print’in tüm debriyaj ürün çeşidine aşağıdaki online kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz:

http://www.blue-print.com/en/products/clutch/

Attachment

Yorum Yap

*