Turbo Güç Eklendi / Kanıtlanmış Kalite, Kanıtlanmış Hizmet

Knorr-Bremse TruckServices: Ürün Çeşitlerine Turboşarjlar Eklendi.

Knorr-Bremse TruckServices motor hava yönetimi portföyünü genişletiyor, Müşteriler başarısı kanıtlanmış servis çözümlerinden yararlanıyor.

Fren sistemlerinde ve raylı ve ticari araçlardaki diğer alt sistemleri tedarik etmede dünya lideri olan Knorr-Bremse, satış sonrası ürün portföyünü genişletiyor. Ocak 2019’dan itibaren, müşteriler her zamanki Knorr-Bremse TruckServices kanalları üzerinden tüm büyük OEM markalarından araçların turboşarjlarını sipariş edebilecek ve kapsamlı hizmetlerden yararlanabilecek.

Knorr-Bremse AG Ticari Araç Sistemlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Peter Laier, şöyle diyor: “Motor hava yönetimi, uzun mesafeli çalışan dizel motorlu araçların emisyonlarını azaltma konusunda büyük önem taşıyor. Egzoz valflerimiz motora gönderilen havanın hassas bir şekilde çevrime alınmasını sağlıyor ve Knorr-Bremse’nin bu alandaki kapsamlı deneyimlerini yansıtıyor. Satış sonrası portföyümüze turboşarjları ekleyerek bu alandaki uzmanlığımızı bir adım daha ileriye taşıyoruz.”

Turboşarjlar, sıkıştırılan dış ortam havasını yanma odasına basmak için egzoz gazlarının enerjisinden yararlanır. Bu da motorun gücünü artırır ve daha temiz bir yanma sağlar.

Kapsamlı servis konsepti

Knorr-Bremse, öncü orijinal ekipman üreticilerinin turboşarjlarını sunuyor. Bu ürünler tanıdık Knorr-Bremse ambalajları ile ve ilgili montaj kiti ile birlikte temin edilecek. Turboşarjlar, yüksek teknik performans standartları sunmanın yanı sıra kapsamlı Knorr-Bremse servis konsepti ile destekleniyor, müşteriler için son derece cazip bir teklif oluşturuyor.

Knorr-Bremse’nin kapsamlı lojistik ağı, hızlı ve güvenilir tedarik imkanı sunuyor. Tüm ürünler TruckServices tarafından sunulan yüksek kaliteli satış sonrası servis hizmetleri ile destekleniyor. Bunlar içinde turboşarjlar için birden fazla dilde sunulan ve düzenli olarak güncellenen ürün belgeleri de bulunuyor. Müşteri ile temas bölgelerdeki satış ekipleri, satış destek birimi ve teknik yardım masası üzerinden gerçekleşiyor. Mevcut eğitim programı, turboşarjları da kapsayacak şekilde genişletilecek.

Attachment

Yorum Yap

*