Bando Kayış Bayileri İle Buluştu

Türkiye’nin endüstriyel kayış pazar lideri Bando Kayış San. ve Tic. (TÜRKİYE) A.Ş.,18 Ocak 2019 tarihinde Endüstriyel ve Otomotiv Bayileri ile tüm günü kapsayacak seminer düzenlemiştir. Seminer Elexus Hotel & Resort – Kuzey Kıbrıs otelinde yapılmıştır.

Açılış konuşmasını Bando Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi & Direktör Sayın Kenan Kamil KAPTAN tarafından yapıldı. Ayırca Bando denizaşırı Direktör’ü Sayın Kazuyuki MAMBA, Sayın Koichi MIYABAYASHI (Türkiye Başkanı) katılımları ile gerçekleşmiştir.

Bando Türkiye, Bando grubunda, Türkiye’deki ticari faaliyetlerini yürüten ve kontrol eden, ayrıca local ve uluslararası OEM üreticilerine direk tedarik sağlayan 100% Japon sermeyali kayış üreticisidir. Mayıs 2003 yılında Gebze Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m² alan üzerinde kurulan üretim merkezi, 110 çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Değiştirme pazarına çoklu bayilik sistemi ile devam eden Bando Türkiye, hem endüstriyel hem de otomotiv kayışlarını bünyesinde üretmektedir. Ürünleri uluslararası kalite düzeyine ulaştırmak için gerekli tüm sertifikaları mevcuttur. (TSE-198, ISO-14001, ISO-9001, ISO / TS-16949, OHSAS-18001, RAR) Uluslararası piyasaları yakından takip eden Bando Türkiye, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’daki müşterilerine, daha kaliteli hizmet verebilmek için kendini geliştirmeye devam edecektir.

Bando, 1906’da kurulduğundan bu yana kauçuk ve plastik endüstrisinde öncü olmuş ve müşteri ihtiyaçlarına yeni teknoloji ve ürün tanıtımlarıyla cevap vermiştir. 112 yıllık deneyimiyle, toplumun sürekli değişen gereksinimlerini karşılamak için Asya, Kuzey & Güney Amerika ve Avrupa’da bulunan 14 ülkede 22 ofis ve üretim merkezleriyle dünya çapında müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm çalışanlarının kendi benzersiz yeteneklerini kullanma fırsatı buldukları ve işbirliğine dayalı kurumsal bir yapı oluşturmayı hedeflemektedir. Üretim süreçlerinde enerji tasarrufu, çevre ve etkin kaynak kullanımları konusunda kurumsal sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye çalışmaktadır. Bando, çokuluslu bir firma olarak, ikinci yüzyılının başından itibaren Dünya’daki tüm gelişmelere öncülük eden ve uyum sağlayan bir kurumdur.

İlk kayış üretimine Japonya’da başlayan Bando, küresel talepleri karşılamak amacıyla gerek satış gerekse üretim merkezlerini Dünya’nın farklı kıtalarına konumlandırmıştır. Kaliteli, çevreye duyarlı ve kullanıcı dostu ürün sunma konusundaki sürekli araştırmalar sayesinde, müşteri talepleri doğrultusunda Dünya çapında bilgiye sahiptir. Teknolojik üstünlüğünü genişletmeye ve mevcut çağın ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürünler sunmaya, aynı zamanda Dünya çapındaki müşterilerin güvenini kazanmış bir şirket olarak imajını güçlendirmeye devam etmektedir.

Attachment

Yorum Yap

*