Yeni Hengst Ambalaj Tasarımı

Nesnelerin doğası gereği sadece tek bir orijinal vardır. Ve bu orijinallik, Hengst Filter markasını küresel bağımsız satış sonrası pazarında eşsiz kılıyor.

İlkbahar’a uygun olarak, mavi-sarı modernleştirilmiş görünümüyle Hengst filtre’nin yeni tasarim filtre kutularını sundu. Yeni ve kendini kanıtlamış özellikleri ile, revize edilen tasarım: Yenilenen tasarımına ek olarak, başlıca bilgiler kolay bir şekilde anlaşılabiliyor. Tip tanımıyla birlikte, piktogram ise ilgili ürün grubunu gösteriyor.

Kutulara yeni eklenen QR kodu doğrudan Hengst Online Kataloğundaki filtre veri sayfasına yönlendirerek, uygulamalar, paket ünitesi ve boyutları hakkında ki önemli bilgileri bir bakışta sunar.

Hengst Grup Başkan Yardımcısı Oliver Nabrotzky, “Binek otomobiller, ticari araçlar, tarım ve inşaat makineleri ve denizcilik uygulamaları için ürün yelpazemizdeki 2.600’den fazla filtre ürününün her detayında yüksek bir kalite seviyesi bulunabilir” diyor. “Dünyanın her yerindeki bayiler, Hengst’in bilgi birikimi, marka kalitesi, hizmet ve müşteri yakınlığına değer veriyor ve yeni ambalaj tasarımımızla taşıdığımız tam da bu yüksek kalite standardı.”

Hengst’in yeni filtre kutulari piyasaya akıcı bir şekilde sunulmaktadır.

Attachment

Yorum Yap

*