İlk Bakışta 70 Yıldan Fazla Deneyimli, Bağımsız Aile İşletmesi

1946’dan beri Facet şirketi, tüm Avrupa, Japon ve Kore araçları için bağımsız yedek parçalar tasarlar ve üretir. FACET ürünleri, otomotiv yedek parça pazarındaki en eksiksiz ürün yelpazelerinden birini temsil eder. Avrupa ve dünyadaki tüm otomotiv endüstrisi (bağımsız yedek parça distribütörleri, otomobil üreticileri ve orijinal ekipman üreticileri) sektörünü kapsayan 4000’den fazla referansa sahiptir. İhracat, FACET cirosunun %80’inden fazlasını temsil etmektedir.

TASARIM, ÜRETİM VE İMALAT TESTLERi %100 İTALYA’DA YAPILMIŞTIR.

Ürün mühendisliği ve üretim sürecindeki yoğun yatırımlar sayesinde FACET ürün yelpazesine yılda yaklaşık 150 yeni referans eklenmektedir.

Her ürün, 40’tan fazla mühendisin OE ürünleri temel alınarak en iyi kalite standartlarına uygun olarak İtaya’da Collegno Fabrikası içinde geliştirilip test edilmiştir.

 

TARTIŞMASIZ KALİTE

Bağımsız yedek parça için siparişlerin en üst düzeyde karşılanması, Facet’in en kuvvetli yanı olmakla beraber mükemmel bir teslimat servisidir. 100’den fazla  ülkeye  % 99 / tam zamanında sevkiyat yapılmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi üretim sürecinin her aşamasında çok sıkı kontrol edilir.

Müşterilerimize en azından orijinale eşit  veya daha kaliteli ürün sunabilmek için tasarım ve üretimi kendi fabrikamızda gerçekleşmektedir.

FACET ürünlerinin mükemmeliyeti, en kaliteli hammadde kullanımı ve üretimde yüksek performans sürecini izlemesinden kaynaklanır.

Facet Kalite işletim sistemi: ISO 9001/2015 ve IATF 16949: 2016 ile belgelendirilmiştir.

Attachment

Yorum Yap

*