Dinamik Otomotiv Güvencesiyle Global Bir Marka

NEDEN JRONE TURBO ?

Global Turboşarj üreticilerinden biri olan Jiangsu Easyland Corporation, Dinamik Otomotiv’i Türkiye’deki tek distribütörü olarak seçerek aftermarket pazarında güç ve kaliteyi bir arada sunmayı hedefliyor. Dünyaca ünlü markanın turboşarj ürünleri, 80’in üzerinde referans sayısı ile stoklarımızda yerini aldı.

Jiangsu Easyland Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Bay Quan Liu, global turboşarj üretiminde dünya çapında 100’den fazla ülkeye satış yapan ve satış sonrası hizmet sunan lider bir marka haline geldiklerine dikkat çekerek, Türkiye’nin Jrone için oldukça önemli bir pazar olduğunu vurguluyor. Bay Liu , Dinamik Otomotiv’in Türkiye’nin lider otomotiv yedek parça tedarikçisi konumunda olduğunu belirterek şunları ifade ediyor: “Dinamik Otomotiv, ülke çapında tüm siparişler için aynı gün içinde dağıtım hizmeti sunarak, turboşarj’ı da içeren birçok ürünü 17 farklı lojistik depo aracılığı ile dağıtmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Dinamik Otomotiv 22 satış ofisi, güçlü satış ekibi ve web tabanlı sipariş sistemi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Jrone, Türkiye’deki markalarını ve ürünlerini tanıtmak hususunda Dinamik Otomotiv ile çalışmanın büyük bir başarı kazandıracağına inanmaktadır.”

PAZARDA LİDER MARKA

Jrone Turbo’nun dünyadaki başarısının arkasında, 2003 yılında kurulan Easyland Otomotiv Şirketi var. Easyland, içten yanmalı motorlara, hibrit enerjiye, yakıt hücresi gücüne ve genel havacılık motorlarına uygulanan turboşarjların araştırma ve üretiminde uzmanlaşmış uluslararası bir kuruluş olarak da tanınıyor. Jrone, Easyland’ın markalarından biri olarak, dünya çapında 100’den fazla ülkeye satış yapan global turboşarj pazarında lider marka haline geldi.

NEDEN JRONE TURBO ?

Jrone Turbo , şirketin prensipleri gereği teknoloji, müşteri ve % 100 kalite odaklı olmasından dolayı son derece kusursuz turbo referanslarını bize sunabiliyor. Jrone Turbo ürünleri fabrikada tüm performans, dayanıklılık ve kalite testlerine tabi tutularak son kullanıcı için hazır hale getiriliyor.

Dinamik Otomotiv olarak yüksek kalite ve avantajlı fiyatlarla stoklarımıza giren Jrone Turbo ürünlerini müşterilerimize sunmaya hazırız.

 

Faruk Yıldız

Dış Ticaret Müdürü

Attachment

Yorum Yap

*